Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Dział zawiera artykuły poświęcone turystyce i kulturze, które mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy kalendarium wydarzeń i imprez.

W podróżowaniu blokują nas tylko granice wyobraźni...

sin_2.jpgNie ma granic, nie ma problemów z komunikacją, turysta może wszystko! Pod warunkiem, że znajdzie wszelkie niezbędne informacje, by rozpocząć podróż.
Po to właśnie powstał ten portal. Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje na temat szlaków turystycznych, kulturowych, dawnych i współczesnych.

Dzięki map4U zaplanujesz atrakcyjnie podróż, jednocześnie rezerwując noclegi i planując posiłki na trasie. Zaplanujesz też pierwsze kroki na szlaku konnym, czy rajd rowerowy oraz zwiedzanie ruin zamku w pobliżu szlaku.  

Nie potrzebujesz drukowanych map i przewodników po każdym regionie Polski.

Masz map4U!

Redaktorzy serwisu

Aktualności

Sylwestrowy Air Show kolorowych dronów

ostatnia aktualizacja 31.12.2019 wtorek 10:24

Prezydent Miasta Łodzi, Hanna Zdanowska oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń, zapraszają na miejski, sylwestrowy pokaz świetlnych dronów.

więcej...

Jarmark Bożonarodzeniowy

ostatnia aktualizacja 12.12.2019 czwartek 09:42

Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy został oficjalnie rozpoczęty w niedzielę, 1 grudnia, uroczystym odpaleniem iluminacji, połączonym z przemarszem świątecznego korowodu.

więcej...

Jarmark Bożonarodzeniowy w stolicy Dolnego Śląska

ostatnia aktualizacja 12.12.2019 czwartek 09:38

Już 22 listopada na wrocławski Rynek po raz kolejny zawita Jarmark Bożonarodzeniowy. Pośród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników na odwiedzających czeka moc atrakcji i niespodzianek.

więcej...

Xray Racing Series Poland

ostatnia aktualizacja 12.12.2019 czwartek 09:30

Miejska Arena Kultury i Sportu oraz Łódzka Fundacja Modelarstwa Sportowego zapraszają na eliminacje do Mistrzostw Polski w wyścigach modeli zdalnie sterowanych, które odbędą się w dniach 14-15 grudnia (sobota - niedziela).

więcej...

Ars Cameralis 2019: Roman Cieślewicz i chantalpetit. En tête à tête / Twarzą w twarz

ostatnia aktualizacja 12.12.2019 czwartek 09:29

„En tête à tête / Twarzą w twarz” jest pierwszą wystawą prezentującą dorobek obojga artystów, nawiązując specyficzny dialog pomiędzy ich pracami.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji